Kubilay Özdemir Hakkında

Merhaba ben Kubilay,

1993 İstanbul doğumluyum. İlkokulu Çamlıca Tepesi’nde bulunan ve muazzam bir manzarası olan Saffet Çebi İlköğretim Okulu’nda, Liseyi ise Göztepe İhsan Kurşunoğlu Anadolu Lisesi ’nde tamamladım. Lisemi hala özlüyorum yalan yok. Çok güzel zamanlar geçirdik.

Hiçbir zaman parlak ve çalışkan bir öğrenci olmasam da lise son sınıfta biraz kasmamla Yıldız Teknik Üniversitesi ’nde Metalurji ve Malzeme Bölümü’nü kazandım. Öğrencilik hayatım son derece sıradan ve normal geçti. Mezuniyetimden birkaç sene sonra nasıl bu kadar boş bir öğrencilik geçirdiğime veryansın edeceğime adım gibi eminim. Ah tabi eklemem gerek! Okulu 4,5 senede bitirdim.

Ardından radikal bir karar alarak asla yapmam dediğim bir şeyi yaptım ve tecilimi bozdurup askere gittim. Asla dememden dolayı hayatın bana bir şakası olsa gerek piyango vuran bir avuç insandan biri olup usta birliğine Tunceli‘ye gittim. Şehrin adı hafiften bi’ tüyleri ürpertse de korktuğum kadar olmadı ve sağ salim gelmeyi başardım.

Müziğe inanılmaz bir tutkuyla bağlıyım. Her zaman her yerde dinleyebilirim. Benim için müzik bir eğlence aracından çok daha fazlasını ifade ediyor. Özellikle parantez açmam gereken bir grup var, Radiohead. Kendilerine saplantı derecesinde de bağlıyım. Yaptıkları her işe aşığım. Atam yaşasaydı, eminim Radiohead dinlerdi.

Kubilay Özdemir Hakkında

Neden Blog Açtım?

Bunun tek bir nedeni var o da kendimi geliştirmek. Bunu daha çok okuyup daha çok araştırarak, edindiğim bilgi, fikir ve deneyimlerimi yazıya dökerek sağlamak için bu blog’u açtım. Bu mecrada asla tek bir konu üzerine yoğunlaşmayacağım. Aklıma ne geliyorsa yazabilir, başımdan ne geçtiyse paylaşabilirim. Bu yüzdendir ki sitenin ana sayfasında “Her şey ve Hiçbir şey” yazısı ile karşılanıyorsunuz. Yine benzer nedenlerden, her türlü konunun işlenmesinden ve blogun olası bir çorbaya dönme ihtimalinden dolayı da blogumun adını “Aşırı Gürültülü” koydum.

Artık bloggerların zamanı yavaş yavaş geçiyor olsa da, insanlar 140 karaktere sığmak için çabalasalar da dediğim gibi, sadece yazınsal yeteneklerimi daha ileri taşımak için bu blog olabildiğince güncel tutulacaktır.

Kubilay Özdemir Hakkında

Şu sıralar bir çelik fabrikasında mühendis olarak çalışıyorum. Evimden kopup Bursa’ya yerleştim ve yeni bir hayata atıldım. Şimdilik keyfim yerinde ancak zaman neler gösterecek bilemem.